SUBARU RALLY TEAM
Pro tisk
Facebook Staňte se našimi Facebookovými fanoušky.  
SUBARU Rally Team: Subaru, rally, team, Kopáček, Impreza, závodník subaru
Partner Partner Partner Partner Partner
Partner Partner Partner Partner Partner

DUCK RACING SUBARU ČR: Výsledky - Historie

Výsledky FIA 2015   |   Výsledky FIA 2014   |   Výsledky MMČR 2014   |   Výsledky MMČR 2013   |   Výsledky MMČR 2012   |   Výsledky MMČR 2011   |   Výsledky MMČR 2010   |   Výsledky MMČR 2009   |   Výsledky MMČR 2008

2015 - FIA ERC2 DRIVERS
POSDriverAUTLATGBPORBELESTCZECYPGRESUIPTS
1Vojtech STAJF (CZE)25+13425+1415+1018+12 18+1315+7 189
2David BOTKA (HUN)18+1110+518+1218+10 10+525+1318+11 184
3Dominykas BUTVILAS (LTU) 18+12 25+14 12+715+100+7 120
4Siim PLANGI (EST) 25+14 15+9 63
5Tibor ERDI (HUN) 0+5 25+14 0 44
6Alexey LUKYANUK (BLR) 25+14 39
7Christos DEMOSTHENOUS (CYP) 25+12 37
8Rainer AUS (EST) 18+12 30
9Mãrtins SVILIS (LVA) 15+10 25
10Peter RANGA (HUN) 12+7 0+6 25
11Krisztian HIDEG (HUN)0+78+50 20
12Jãnis VOROBJOVS (LVA) 12+7 19
13Stavros ANTONIOU (CYP) 12+7 19
14Lukasz KABACINSKI (POL)0+46+3 13
15Inessa TUSHKANOVA (UKR) 20+4 0+20 8
16Luis REGO (PRT) 0+6 6
17Egon KAUR (EST) 0+5 5
VÝSLEDKY 2014: FIA European RAlly Trophy
ÚčastníciSoutěž
poř.řidičITACZEROUSVNCZEBGRPRTTURBGRESPSRBHRVAUTcelkem
1KRUM DONCHEV (BGR)0000015604411707812015530
2OLEKSANDR SALIUK (UKR)00000120012001561000406
3VOJTECH STAJF (CZE)060060328000000960328
4SEBASTIAN BARBU (ROU)0060006400000078202
5VACLAV PECH (CZE)0114007600000000190
6ROK TURK (SVN)0003000000001400170
7MURAT BOSTANCI (TUR)000000015600000156
=UMBERTO SCANDOLA (ITA)156000000000000156
9BRUNO MAGALHAES (PRT)000000152000000152
10MIROSLAV JAKES (CZE)087006200000000149
11JANOS PUSKADI (HUN)0050120000000840146
12YAGIZ AVCI (TUR)0003901000000000139
13ANTON TITOV (BGR)000004400780000122
14ANDREA NUCITA (ITA)120000000000000120
15JOAN CARCHAT (AND)000000000116000116
=MIGUEL NUNES (PRT)000000116000000116
17CHRISTIAN MRLIK (AUT)000000000000111111
18BERNANDO SOUSA (PRT)000000108000000108
19ESTEBAN VALLIN (ESP)000000000104000104
20ORHAN AVCIOGLU (TUR)000000010000000100
21HERMANN GASSNER JR. (DEU)0009600000000096
22ANDREA PEREGO (ITA)9200000000000092
23YGIT TIMUR (TUR)0000000087000087
24BURAK CUKUROVA (TUR)0000000800000080
25RASHID AL-KETBI (ARE)0078000000000078
26FABRIZIO ANDOLFI JR. (ITA)7600000000000076
=MIGUEL CAMPOS (PRT)0000007600000076
28HERMANN GASSNER (DEU)0007200000000072
29DANIEL WOLLINGER (AUT)0000000000006969
30GIANLUCA ROCCO (SRB)0000000000600060
=UGUR SOYLU (TUR)0000000600000060
32SEBASTIAN FRYCZ (POL)0540040000000058
33MIHA PREK (SVN)0000000000056056
=GIACOMO SCATTOLON (ITA)5600000000000056
35LUIS SERRADO (PRT)0000005200000052
=RUDY MICHELINI (ITA)5200000000000052
37JAN JELINEK (CZE)0900420000000051
=STEFAN ZHELYASKOV (BGR)0000000051000051
39NIKOLAI KORTELOV (BGR)0000000000480048
=MARTIN VLCEK (CZE)0000480000000048
=ALEKS HUMAR (SVN)0004800000000048
=MIROSLAV ANGELOV (BGR)00000360012000048
43MIHAIL SIMEONOV (BGR)0000000045000045
44DUARTE RAMOS (PRT)0000004400000044
45GORAN FRANCEVIC (HRV)0000000000040040
46PETR HOZAK (CZE)0390000000000039
=SCHTILIYAN TENCHEV (BGR)0000000039000039
48ADRIAN RASPODA (ROU)0036000000000036
49RAUL BADIU (ROU)0032000000000032
=ALEX VITTALINI (ITA)3200000000000032
51MARTIN KOCI (SVK)0300000000000030
52TODOR SOLOVOV (BGR)0000000280000028
53VILIAM PRODAN (HRV)0003000000024027
54JAN VOTAVA (CZE)01200120000000024
=RUI JORGE FERNANDES (PRT)0000002400000024
56ADRIAN GRIGORE (ROU)0022000000000022
57DAVID BOTKA (HUN)0000000000002121
=ALEXEY LUKYANUK (RUS)0000000000002121
=VASIL DIMITROV (BGR)0000000021000021
=JAN KOPECKY (CZE)0210000000000021
=ALAN PAJK (SVN)0002100000000021
62ANDREA CARELLA (ITA)2000000000000020
63TOMAS KURKA (CZE)0000180000000018
=EGON SMEKAL (CZE)0180000000000018
65BRUNO FERNANDES (PRT)0000001600000016
=GRIGOR GRIGOROV (BGR)0000016000000016
=EYTAN HALFON (TUR)0000000160000016
=KRISZTOF KLAUSZ (HUN)0000000000016016
=PEDRO MEIRELES (PRT)0000001600000016
70SABDOR PETER KELEMEN (ROU)0014000000000014
=ROBERT ADOLF (CZE)060080000000014
72KASIM YURIY (BGR)0000000012000012
=ERCAN KAZAZ (TUR)0000000120000012
=ROMAN ODLOZILIK (CZE)0120000000000012
=FEDERICO GASPERETTI (ITA)1200000000000012
76ADAM KOBLIHA (CZE)0000100000000010
77MARTIN RADA (CZE)00000000000099
78DAN OVIDIU GLAVAN (ROU)00800000000008
=YORDAN BOZICH (BGR)00000800000008
=PAL LOVASZ (HUN)00800000000008
=ISABEL RAMOS (PRT)00000080000008
=ÜMIT CAN ÖZDEMIR (TUR)00000008000008
=FRANCISCO TEIXEIRA (PRT)00000080000008
=LUCA PANZANI (ITA)80000000000008
=DIOGO SALVI (PRT)00000080000008
86TOMAS POSPISILIK (CZE)00000000000066
=ALJOSA NOVAK (SVN)00060000000006
=ZDRAWKO MINEV (BGR)00000000600006
=LUMIR FIRLA (CZE)06000000000006
90JOVANA JOVANOVIC (SRB)00000400000004
=ÜMIT ERDIM (TUR)00000004000004
=NICOLO MARCHIORO (ITA)40000000000004
93VLADIMIR SIVRIISKI (BGR)00000000300003
=ANTONIN TLUSTAK (CZE)03000000000003
95TOMAS RUZICKA (CZE)00002000000002
VÝSLEDKY 2014: MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ ČR
ÚčastníciSoutěž
JannerKrumlovŠumavaHustopečeBohemiaBarumPříbramCelkem
1. Pech Václav (CZE)8073807325--331
2. Jakeš Miroslav (CZE)-57576712--193
3. Odložilík Roman (CZE)491252R57--170
4. Vlček Martin (CZE)-7134641--107
5. Kopecký Jan (CZE)-25--73--98
6. Jelínek Jan (CZE)-10124215--79
7. Štajf Vojtěch (CZE)-38-32---70
8. Frycz Sebastian (POL)-35208R--63
9. Votava Jan (CZE)-1341529--61
10. Hozák Petr (CZE)-2337R---60
11. Tarabus Jaromír (CZE)60------60
12. Smékal Egon (CZE)-1612517--50
13. Kobliha Adam (CZE)-371522--47
14. Tlusťák Antonín (CZE)396-----45
15. Peták Josef (CZE)1949R9--41
16. Tuček Marcel (CZE)241456--40
17. Hudec Martin (CZE)32------32
18. Vágner Miloš (CZE)-8R122--31
19. Adolf Robert (CZE)-9215R--26
20. Trojan Karel (CZE)-R26----26
21. Kurka Tomáš (CZE)-R-18---18
22. Trněný Karel (CZE)--16----16
23. Firla Lumír (CZE)-15-----15
24. Kirnig Richard (CZE)----14--14
25. Pondělíček Lukáš (CZE)120R-0--12
26. Bisaha Ondřej (CZE)4R224--12
27. Růžička Tomáš (CZE)---10---10
28. Klausz Kristóf (HUN)9------9
29. Sulzinger Raffael (DEU)8------8
30. Daňhelová Martina (CZE)60000--6
31. Dunovský Václav (CZE)-R33R--6
32. Tomek David (CZE)----5--5
33. Triner Emil (CZE)---03--3
34. Rujbr Patrik (CZE)-2R----2
35. Kraml Michal (CZE)-0002--2
36. Šulc Jiří (CZE)-01----1
37. Rada Martin (CZE)-0001--1
VÝSLEDKY 2013: MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ ČR
ÚčastníciSoutěž
JannerŠumavaKrumlovHustopečeBohemiaBarumPříbramCelkem
1. Pech Václav (CZE)6080806760x57-347
2. Kopecký Jan (CZE)80--738073-306
3. Tarabus Jaromír (CZE)x376049493743-238
4. Kresta Roman (CZE)--60-4934-143
5. Odložilík Roman (CZE)2446R3230--132
6. Jelínek Jan (CZE)-423939RR-120
7. Štajf Vojtěch (CZE)-32242617R-99
8. Mifka Radek (CZE)191823210--72
9. Orsák Jaroslav (CZE)46----26-72
10. Valoušek Pavel (CZE)35----34-69
11. Černý Jan (CZE)1071610x28-51
12. Dohnal Jan (CZE)--32-4--36
13. Votava Jan (CZE)-24R-51-30
14. Jakeš Miroslav (CZE)-----30-30
15. Peták Josef (CZE)-11810RR-29
16. Cvrček Věroslav (CZE)----24--24
17. Tlusťák Antonín (CZE)1-R--22-23
18. Trojan Karel (CZE)-21-----21
19. Smékal Egon (CZE)-55R92-21
20. Firla Lumír (CZE)12----6-18
21. Dunovský Václav (CZE)-RR116--17
22. Růžička Tomáš (CZE)-R115RR-16
23. Barvík Vladimír (CZE)-410R-R-14
24. Kořístka Robert (CZE)-----13-13
25. Sýkora Jan (CZE)----12--12
26. Adolf Robert (CZE)93R-RR-12
27. Chepil Andriy (CZE)---12---12
28. Sulzinger Raffael (DEU)6----3-9
29. Vrkoslav Jiří (CZE)----8R-8
30. Tuček Marcel (CZE)--3R04-7
31. Triner Emil (CZE)-15R---6
32. Sojka Jiří (CZE)6RR-0--6
33. Hanák Jiří (CZE)---5---5
34. Baller Zbyněk (CZE)4------4
35. Kneifel Milan (CZE)-003-0-3
36. Bisaha Ondřej (CZE)30-0-R-3
37. Búš Martin (CZE)-2RR1--3
38. Vágner Miloš (CZE)----3R-3
39. Daňhelová Martina (CZE)20RR00-2
40. Suchý Dan (CZE)---2---2
41. Vlček Martin (CZE)--2--R-2
42. Hudec Martin (CZE)2------2
43. Rujbr Patrik (CZE)-10R-R-1
44. Tomaštík Jaromír (CZE)-----1-1
45. Rada Martin (CZE)-0R1R0-1
VÝSLEDKY 2012: MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ ČR
ÚčastníciSoutěž
JannerValašskáŠumavaKrumlovHustopečeBohemiaBarumPříbramCelkem
1. Kopecký Jan (CZE)5050505050-10-260
2. Kresta Roman (CZE)-38383838-42R194
3. Tarabus Jaromír (CZE)-21291925-3147172
4. Orsák Jaroslav (CZE)2111R1314-1829106
5. Pech Václav (CZE)3629R275-3R100
6. Valoušek Pavel (CZE)3116-522-RR74
7. Semerád Martin (CZE)15821139---66
8. Dohnal Jan (CZE)-------4141
9. Černý Jan (CZE)72-33-32139
10. Kostka Tomáš (CZE)------36-36
11. Hudec Martin (CZE)8R66R-01434
12. Jelínek Jan (CZE)-588R-10R31
13. Běhálek Daniel (CZE)210R710---29
14. Barvík Vladimír (CZE)-0427-15R28
15. Tlusťák Antoním (CZE)11412---RR27
16. Štajf Vojtěch (CZE)-1R410-7R22
17. Kopáček Václav (CZE)5R16R--R-21
18. Peták Josef (CZE)-020R-21317
19. Bujáček Martin (CZE)-7R-R-10-17
20. Dunovský Václav (CZE)-6-10R---16
21. Triner Emil (CZE)-0R02-6816
22. Votava Jan (CZE)-03R6-5R14
23. Arazim Václav (CZE)-39-----12
24. Adolf Robert (CZE)----R-11011
25. Sulzinger Raffael (CZE)9-------9
26. Firla Lumír (CZE)------8-8
27. Kačírek Petr (CZE)RR-0--R77
28. Trojan Karel (CZE)--7-----7
29. Chentre Elwis (ITA)60-0R-0-6
30. Janczak Rafal (POL)-R-R--R66
31. Vrkoslav Jiří (CZE)-0100-056
32. Mifka Radek (CZE)R--5----5
33. Brynda Petr (CZE)-05-----5
34. Kneifel Milan (CZE)-0-R1-045
35. Srb Michal (CZE)40-R--R15
36. Kirnig Richard (CZE)---1--4-5
37. Březík Martin (CZE)----5-R-5
38. Růžička Tomáš (CZE)-0RR4-RR4
39. Búš Martin (CZE)-0-00-R33
40. Pondělíček Lukáš (CZE)3-------3
41. Tuček Marcel (CZE)-0R0R-022
42. Liška Milan (CZE)2-------2
43. Baller Zbyněk (CZE)1R-0R--01
VÝSLEDKY 2011: MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ ČR
ÚčastníciSoutěž
ValašskáŠumavaKrumlovHustopečeBohemiaBarumPříbramCelkem
1. Kresta Roman (CZE)36-5036103847217
2. Kopecký Jan (CZE)50--50-50-150
3. Pech Václav (CZE)21-2931R541127
4. Valoušek Pavel (CZE)31-38R47R-116
5. Arazim Václav (CZE)8-816368884
6. Odložilík Roman (CZE)12-15-R262073
7. Orsák Jaroslav (CZE)R-221R211761
8. Běhálek Daniel (CZE)6-2111R11958
9. Šlehofer Jan (CZE)--R1027R441
10. Štajf Vojtěch (CZE)5-11R205R41
11. Peták Josef (CZE)7-9-R31231
12. Tlusťák Antonín (CZE)15-R--15-30
13. Dohnal Jan (CZE)----R-2929
14. Bujáček Martin (CZE)10-R8R9-27
15. Černý Jan (CZE)--6R11R623
16. Tarabus Jaromír (CZE)R---147-21
17. Votava Jan (CZE)--77RRR14
18. Vlček Martin (CZE)3-46RRR13
19. Tuček Marcel (CZE)0-1370112
20. Triner Emil (CZE)--5-6-011
21. Kirnig Richard (CZE)--R-101-11
22. Dunovský Václav (CZE)1-R1R439
23. Pešl Jaroslav (CZE)R---8R-8
24. Mifka Radek (CZE)--3-R-58
25. Tomaštík Jaromír (CZE)2-R5---7
26. Kačírek Petr (CZE)0---5R-5
27. Barvík Vladimír (CZE)4------4
28. Hudec Martin (CZE)0-04RR04
29. Křížek Petr (CZE)R-0-4-04
30. Koči Martin (SVK)--0R30R3
31. Růžička Tomáš (CZE)R-02RRR2
32. Zedník Petr (CZE)0----2-2
33. Kouřil Dušan (CZE)0-2R-R02
34. Smékal Egon (CZE)--RR0R22
35. Minařík Lubomír (CZE)R--02002
36. Březík Miroslav (CZE)R-001001
VÝSLEDKY 2010: MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ ČR
ÚčastníciSoutěž
ValašskáŠumavaKrumlovHustopečeBohemiaBarumPříbramCelkem
1. Valoušek Pavel (CZ)4548283694539241
2. Pech Václav (CZ)39163348253628209
3. Tarabus Jaromír (CZ)23231817122542148
4. Kresta Roman (CZ)336452533RR142
5. Peták Josef (CZ)9911-8101663
6. Arazim Václav (CZ)871310R81056
7. Štajf Vojtěch (CZ)715R9R6845
8. Tlusťák Antonín (CZ)10R97712-45
9. Triner Emil (CZ)68R86-1240
10. Odložilík Roman (CZ)15---1010-35
11. Solowow Michal (PL)13---17--30
12. Jakeš Miroslav (CZ)R65R99R29
13. Barvík Vladimír (CZ)R5-635524
14. Sýkora Jan (CZ)----5-914
15. Landa Daniel (CZ)-R8-RR614
16. Tuček Marcel (CZ)226RR-313
17. Běhálek Daniel (CZ)RRR120--12
18. Brynda Petr (CZ)--R4R-711
19. Orsák Jaroslav (CZ)R10-RRRR10
20. Liška Milan (CZ)-34R-R29
21. Bujáček Martin (CZ)1--214-8
22. Habaj Lukasz (PL)7---R--7
23. Šlehofer Jan (CZ)-R7----7
24. Adolf Robert (CZ)RR33RR-6
25. Votava Jan (CZ)-R1R4-R5
26. Vlček Martin (CZ)5----R-5
27. Kurka Tomáš (CZ)RR-5RR05
28. Dohnal Jan (CZ)----R-55
29. Achs Robert (CZ)04RR0R15
30. Trnovec Petr (CZ)4----R-4
31. Černý Jan (CZ)0R0102R3
32. Minařík Lubomír (CZ)---R03-3
33. Mifka Radek (CZ)-RR-2-R2
34. Kirnig Richard (CZ)-RR-01-1
35. Skoupil Jiří (CZ)R100R0R1
VÝSLEDKY 2009: MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ ČR
ÚčastníciSoutěž
ValašskáŠumavaKrumlovHustopečeBarumPříbramBohemiaCelkem
1. Kresta Roman (CZ) 4536484825R7209
2. Pech Václav (CZ) 22453636104522206
3. Kopecký Jan (CZ) 39---48-30117
4. Valoušek Pavel (CZ) 1328192518R-103
5. Tarabus Jaromír (CZ) 01223RR391690
6. Hänninen Juho (FIN)16---30-3985
7. Štajf Vojtěch (CZ) 1R516817956
8. Arazim Václav (CZ) 38710610849
9. Peták Josef (CZ) 6R8--25R39
10. Běhálek Daniel (CZ) 916RR212R39
11. Jelínek Jan (CZ) R999R9-36
12. Trojan Karel (CZ) 211R135R-31
13. Barvík Vladimír (CZ) 57108R--30
14. Orsák Jaroslav (CZ) 7RRR9R1026
15. Votava Jan (CZ) 05R7RR517
26. Triner Emil (CZ) 0R65-R617
17. Tlusťák Antonín (CZ) 0-4R47-15
18. Hozák Petr (CZ) 86-R---14
19. Novikov Evgeny (RUS) 13---R--13
20. Sýkora Jan (CZ) R10-R-1213
21. Odložilík Roman (CZ) R-12RR--12
22. Černý Jan (CZ) 0-R47--11
23. Ducháček Dobroslav (CZ) 043RR2211
24. Gavlák Peter (SK) 4R2-3--9
25. Mifka Radek (CZ) --R--8-8
26. Tuček Marcel (CZ) 03100318
27. Trněný Karel (CZ) 0R03R4-7
28. Pantálek Milan (CZ) 0-R6R--6
29. Šlehofer Jan (CZ) RRR1RD45
30. Červenka Pavel (CZ) -2R----2
31. Jakeš Miroslav (CZ) 0DR2RR-2
32. Kneifel M. (CZ) 0-001--1
33. Matys antonín (CZ) -R1-1
VÝSLEDKY 2008: MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ ČR
ÚčastníciSoutěž
JännerValašskáŠumavaKrumlovHustopečeHoráckáBohemiaBarumPříbramVýsl.
1. R. Kresta-484848393948--270
2. V. Pech4530-3645456-48249
3. P. Valoušek39252525--3341-188
4. J. Peták-171216-18-2030113
5. K. Trojan910281132116--97
6. J. Orsák-18139-15361677
7. V. Štajf-71912-412-1064
8. V. Arazim73-10169981264
9. E. Triner-897107--1051
10. J. Tarabus-5---1023-644
11. R. Odložilík-------162541
12. J. Jelínek----258---33
13. D. Běhálek--6-858--27
14. J. Votava-2--7610--25
15. V. Barvík---89---724
16. P. Gavlák89---3---20
17. J. Sedláček---6---2816
18. H. Gassner7-8------15
19. K. Trněný-110--2---13
20. J. Šlehofer--15--7--13
21. A. Tlusťák---4---3613
22. M. Tuček--42----410
23. P. Červenka--2--15--8
24. P. Zedník----5-1-28
25. T. Kurka----4-4--8
26. M. Pantálek---16----7
27. S. Ducháček--5---2--7
28. M. Fiala-6-------6
29. M. Liška------6--6
30. J. Volf24-------6
31. J. Dohnal--------55
32. J. Béreš-----1-4-5
33. H. Gassner jun.1-3------4
34. R. Achs--------33
35. J. Tomaštík----3----3
36. R. Mifka---3-----3
37. J. Pondělíček----2----2
38. J. Vlček----1---12

Výsledky FIA 2014   |   Výsledky MMČR 2014   |   Výsledky MMČR 2013   |   Výsledky MMČR 2012   |   Výsledky MMČR 2011   |   Výsledky MMČR 2010   |   Výsledky MMČR 2009   |   Výsledky MMČR 2008

Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner

WWW.SUBARU.CZ - Akční ceny a nabídky přímo od dovozce! - WWW.SUBARU.CZ, Created by UPFRONT
Copyright © 2012-2015, SUBARU CZECH RALLY TEAM, Všechna práva vyhrazena.