SUBARU RALLY TEAM
Pro tisk
Facebook Staňte se našimi Facebookovými fanoušky.  
SUBARU Rally Team: Subaru, rally, team, Kopáček, Impreza, závodník subaru
Partner Partner Partner Partner Partner
Partner Partner Partner Partner Partner

DUCK RACING SUBARU ČR: Partneři našeho týmu

SUBARU ČR

Partneři SUBARU Rally Teamu Pohonné ústrojí symetricky uspořádané kolem podélné osy, vpředu plochý ležatý čtyřválcový (nebo šestiválcový) motor typu boxer a automatické přerozdělování výkonu ke kolům podle okamžité potřeby - to je tajemství Subaru. Koncept, který vedle radosti z jízdy znamená AKTIVNÍ BEZPEČNOST.
na stránky

4TURBO

Partneři SUBARU Rally Teamu 4turbo is a private limited company specializing in two car models: Mitsubishi Lancer, Subaru Impreza. We started as a parts reseller featuring an on-line shop. From the beginning there was a division into three different groups: OEM parts, performance tuning parts and motorsport parts - mainly for group N rallying.
na stránky

APM AUTODÍLY

Partneři SUBARU Rally Teamu Autoprogress - Markmiller APM - Automotive s.r.o. (od 2.ledna 2008 APM Automotive s.r.o.) dodává od roku 1994 na český a slovenský trh široký sortiment náhradních dílů pro osobní, užitková i nákladní vozidla. Zakladatelem společnosti je firma Markmiller GmbH Deggendorf. Na českém i slovenském trhu v uplynulých letech si naše společnost získala stabilní postavení a patří na tomto trhu mezi nejvýznamnější přímé dovozce náhradních dílů.
na stránky

DATOR 3

Partneři SUBARU Rally Teamu Poskytování služeb komplexního / personálního outsourcingu ICT i dílčích činností správy ICT Návrh, vývoj SW aplikací, webových prezentací, jejich implementace, integrace, správa i outsourcing (ASP.NET, ASP, PHP, Java, MS SQL, MySQL, PostgreSQL, Oracle a další). Návrh, dodávky a implementace širokého spektra HW/SW, outsourcing jednotlivých technologií i celků ICT.
na stránky

CEPLECHA

Partneři SUBARU Rally Teamu Výroba strojů, servis strojů nejen naší výroby a opravy elektroniky. Prodej náhradních dílů a elektronických součástek.
na stránky

EXEDY

Partneři SUBARU Rally Teamu Společnost EXEDY prodává sportovní a závodní spojky. Nabízí špičkové japonské odpružené i neodpružené lamely z organiky či keramiky a přítlačné talíře, jedno-, dvou- i třílamelová provedení, odlehčené setrvačníky. Přenos až 1200 Nm točivého momentu! Aplikace pro běžný provoz, rallye, drift, okruhy, hobbyrallye. Aplikace vhodné pro SUBARU STI, MITSUBISHI EVO, MAZDA RX-8, HONDA TYPE-R a další japonské a vybrané evropské sportovní vozy.
na stránky

EUROSOFT CONTROL

Partneři SUBARU Rally Teamu EUROSOFT–Control s.r.o. je česká společnost s inovativním přístupem. Klienti na nás oceňují především profesionalitu, flexibilitu a spolehlivost. V oboru průmyslové automatizace jsme nasbírali bohaté praktické zkušenosti napříč průmyslovými odvětvími. Rychle a precizně realizujeme dílčí i komplexní zakázky, a to od spolupráce na koncepci řízení a na elektrodokumentaci, přes výrobu rozvaděčů až po vývoj softwaru a instalaci v místě určení.
na stránky

FIPART RICAMBI

Partneři SUBARU Rally Teamu FIPART s.r.o. je firma zabývající se dodávkami náhradních dílů. Naši zaměstnanci mají dlouholeté zkušenosti v oboru. Velice pružně dodáváme originální i neoriginální značkové náhradní díly na vozy IVECO, dále také ty náhradní díly na autobusy SOR, které jsou shodné s IVECEM, a díly na autobusy IRISBUS-IVECO.
na stránky

GLOBTECH

Partneři SUBARU Rally Teamu GLOBTECH poskytuje konzultace, služby a realizace v oblastech datových skladů, zajištění kvality dat, business intelligence. Dodáváme komplexní nebo dílčí řešení datamartů a systémů pro reporting, navrhujeme a realizujeme datové transformace, řešíme problematiku konsolidace, čištění a unifikace dat, navrhujeme a vyvíjíme SW aplikace a vlastní aplikace pro správu a transformaci dat.
na stránky

MOTUL

Partneři SUBARU Rally Teamu S výrobky značky MOTUL se zákazníci ve světě setkávali již před 100 lety - od roku 1853 v USA, od roku 1932 v Evropě. Dnes je firma MOTUL nezávislou, 100% francouzskou firmou, která se výhradně specializuje na oleje a maziva. Dlouhodobě výsledky vědeckého výzkumu a studia syntézy včetně potvrzení těchto výsledků v běžném provozu i závodní praxi ukázaly, že orientace na syntetické oleje je v současné době jedinou cestou pro budoucnost mazání všech vozidel.
na stránky

MUTT

Partneři SUBARU Rally Teamu Společnost MUT Automotive, s.r.o. vznikla jako reakce na neustále se zvyšující zájem o outsourcing v oblasti automobilového průmyslu. Orientujeme se na komplexní řešení projektů od poradenství při hledání vhodného materiálu až po sériové dodávky přímo k zákazníkovi. To vše s individuálním přístupem a důrazem na péči o zákazníka.
na stránky

P1 RACING FUELS

Partneři SUBARU Rally Teamu Having seen firsthand the lack of consistency and technology in many petroleum and diesel racing products, P1 Racing Fuels was established to fill a niche in the motorsport market through the development and manufacture of high quality, component racing fuels with class leading performance tailored to individual applications.
na stránky

PIRELLI

Partneři SUBARU Rally Teamu Pirelli is the only allowed tyre brand in the FIM World Superbike Championship since 2007 (along with its support classes, such as the Supersport World Championship). Pirelli has also been awarded the contract for the control tyre supply in the British Superbike Championship from 2008 until at least 2010.
na stránky

STAMONT

Partneři SUBARU Rally Teamu Společnost STAMONT - POZEMNÍ STAVITELSTVÍ s.r.o. je stavební firmou specializující se na provádění staveb a prací v oblasti pozemního stavitelství. Podniká zejména v regionu Moravskoslezského kraje a Ostravska. Počtem pracovníků i objemem a sortimentem výroby se řadí do kategorie středně velkých průmyslových podniků. Firma disponuje přiměřenou výrobní základnou technického vybavení včetně vlastního strojního parku i lidských zdrojů se zkušeností.
na stránky

ŠTĚPNIČKA S.R.O.

Partneři SUBARU Rally Teamu Společnost zabývající se kusovou i sériovou zakázkovou výrobou a zakázkovým opracováním výrobků. V hale v Cerhovicích poblíž dálnice D5 Praha – Plzeň zpracováváme konstrukční, nerezové i nástrojové oceli, litinu, barevné kovy a plasty. Výrobu zajistíme komplet včetně materiálu a případných kooperací (zušlechtění a další), nebo jen opracujeme Vámi dodaný materiál.
na stránky

TOROTECH

Partneři SUBARU Rally Teamu Společnost TORO TECH s.r.o. byla založena v září roku 2007. Mezi hlavní činnosti patří obrábění, svařování, dělení materiálu a výroba přesných výpalků. Naše společnost klade velký důraz na rozvoj ve svém oboru a péči o zákazníka. Své zákazníky chceme uspokojit především prostřednictvím rychlých dodacích termínů, slušného vystupování, individuálního přístupu ke každému zákazníkovi, kompletní zakázkové výroby.
na stránky

TOUR DE FLEET

Partneři SUBARU Rally Teamu Druhý ročník celostátního setkání manažerů pro správu a řízení firemních vozových parků Tour de Fleet odstartoval ve čtvrtek 21. dubna první letošní událostí – Dnem s Fleetem na Masarykově okruhu v Brně. Za nádherného počasí a s kulisou supersportů, prohánějících se po brněnském okruhu, to byl jeden z nejvydařenějších fleetových dnů v historii. Letos vstupuje tradice Dnů s Fleetem do svého 10. roku a zdá se, že již nic není poprvé.
na stránky

WINMAX

Partneři SUBARU Rally Teamu Winmax Europe started in 2013 with the import of the Winmax Brake pads for the European market. The objective is to create a network of dealers in every country of Europe, for the distribution of the Winmax Brake pads for Motorsport use but also for standard road cars. Winmax Europe is located in Belgium which is an ideal hub to supply all the other countries in Europe. Winmax Europe is not only delivering the brake pads.
na stránky

Chladírenský servis Jedlička

Partneři SUBARU Rally Teamu CHLADÍRENSKÝ SERVIS JEDLIČKA s.r.o. působí na českém a slovenském trhu s chladicí, mrazicí a klimatizační technikou, včetně transportního chlazení, od roku 1990. Od prvopočátku se společnost zabývala komplexními službami v již zmiňovaných činnostech.
na stránky

Godtrans

Partneři SUBARU Rally Teamu Godtrans, Praha spol. s r.o. je privátní česká společnost podnikající v oblasti mezinárodní logistiky a zasílatelství. Společnost byla založena v roce 1994 a v současné době se specializuje především na přepravu nadrozměrných nákladů a projektovou logistiku. Svým zákazníkům nabízíme a garantujeme individuální přístup a spolehlivé služby v základních oborech spediční činnosti a logistiky. K tomuto účelu jsme vybudovali síť zahraničních smluvních partnerů.
na stránky

Benoco

Partneři SUBARU Rally Teamu Společnost BENOCO, s.r.o. byla založena v roce 2000 s cílem úspěšně investovat a rozvíjet obchodní aktivity v České republice a v zahraničí. Dlouhodobým zájmem společnosti je snaha o profesionální a zodpovědný přístup k podnikání, jež má vést v důvěru našich zákazníků a obchodních partnerů. Naše firemní strategie je založena na tradicích, zkušenostech a vysoké loajalitě našich pracovníků.
na stránky

Inkos Rokycany

Partneři SUBARU Rally Teamu Firma INKOS Rokycany, s.r.o. byla založena třemi společníky v roce 1993. V době založení spočívala její činnost zejména v projektování strojních zařízení. Postupným vývojem došlo k rozšíření firmy a spektra její činností. Firma byla rozdělena na tři divize – plastikářská výroba, elektropráce, strojní. Každý ze společníků byl zodpovědný za vedení jedné z nich, což bylo optimální zejména z hlediska komplexnosti dodávek.
na stránky

Ing. Jan Krátký

Partneři SUBARU Rally Teamu

Matex HK s.r.o.

Partneři SUBARU Rally Teamu Společnost MATEX HK s. r. o. byla založena v roce 2002 se sídlem v Hradci Králové. Zakladatelem a jednatelem společnosti je pan Martin Žítek. Struktura společnosti postupným vývojem dospěla do dnešní podoby, kdy je tvořena následujícími čtyřmi středisky: energomontáže, pozemní stavitelství, inženýrské sítě a dopravní stavby a projekce
na stránky

Berta Group

Partneři SUBARU Rally Teamu Společnost Berta Group se dlouhodobě zaměřuje na ostrahu objektů a úklidové práce.
na stránky

WSA DP

Partneři SUBARU Rally Teamu Firma WSA doprava a parkování s.r.o. byla založena v roce 2007. Od počátku se zabýváme regulací statické dopravy ve městech a obcích. Provádíme studie a projekty dopravy v klidu, které se snaží přispívat k efektivnímu využívání parkovacích míst. Dodáváme spolehlivé parkovací automaty německého výrobce WSA electronic GmbH, jehož jsme výhradním zástupcem pro Českou republiku a Slovensko. Zajišťujeme jak poradenství v oblasti dopravy v klidu tak dodávky parkovacích automatů a jejich odborný servis. Naše firma navazuje na činnost společnosti IBCOL Praha. S našimy automaty se můžete setkat na parkovištích ve více jak 70-ti městech a obcích České republiky. V současné době je v provozu více jak 650 kusů parkovacích automatů.
na stránky

Farma Podmokly

Partneři SUBARU Rally Teamu

Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner

WWW.SUBARU.CZ - Akční ceny a nabídky přímo od dovozce! - WWW.SUBARU.CZ, Created by UPFRONT
Copyright © 2012-2015, SUBARU CZECH RALLY TEAM, Všechna práva vyhrazena.